Emolium do kąpieli

Oferta kosmetyków przeznaczonych do kąpieli dla dzieci jest niezwykle szeroka. Wśród proponowanych produktów można znaleźć te tańsze i dobre oraz drowie, z wyższej półki jakościowej. Każda z mam może wybrać dla swojego dziecka inny produkt, zgodnie z własnymi odczuciami. Warto, by kierowała się przy tym jakością produktu, a nie ceną.

Wśród polecanych produktów jest emolium emulsja do kąpieli. Środek, który zwany jest również aktywnym emolientem. Zaleca się go głównie do codziennej higieny dla osób mających skórę wrażliwą, suchą i skłonną do podrażnień. Produkt delikatnie oczyszcza skórę, chroni ją i jednocześnie dobrze nawilża oraz natłuszcza. Ponadto tworzy na powierzchni skóry barierę lipidową, która ma dwukierunkowe działanie. Transportuje w głąb naskórka lipidy oraz co bardzo ważne, zatrzymuje wodę w skórze. Ponadto skutecznie chroni skórę przed utratą wody.

Zaletą tego produktu jest to, że zawiera mydła. Stosując ten produkt, nie trzeba używać innych środków myjących. Ten środek został stworzony na mocy współpracy wielu dermatologów. Produkt jest oferowany w dwóch różnych pojemnościach – 200 i 400 ml. Można stosować go już od 1 dnia życia dziecka. Wiele kobiet chwali emolium do kąpieli. Jednak każda z pań musi mieć swoje zdanie w tym temacie i musi podjąć samodzielną decyzję. W końcu to jej dziecko i to ona wie, co dla niego jest najlepsze.

Więcej przydatnych informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej http://emolium.pl/produkty/emulsja-do-kapieli-200-ml-400-ml/ , gdzie warto zajrzeć.